Organik ham kakao Parçaciklari

Maya’Çikolatanın temel öğesi kakaonun kökeni Orta Amerika. Kakaonun varlığına dair en eski belgeler, M.Ö. 1100′lere dayanıyor. Mayalar ve Aztekler bolca kakaolu içecek tükettikleri türlü kaynaklarda var.İnanışlarına göre, bu içecek ‘cennetin bahçıvanı’ tarafından onlara, yani ‘güneşin çocuklarına’ verilmiş bir armağan.

Dünyanin en kaliteli ve nadir kakaosu ...

 

Bu kalitede bir ürün sağladığımız için gerçekten son derece mutluyuz. Fiyat olarak ucuz olmamasının çok büyük bir nedeni olan granül kakao, ve ya kakao nibs in tadına baktığınız anda; tek kaynak ne demek, tek çekirdek ne demek, kakao neden bu kadar önemli ve pahalı bir meyve hepsinin cevabını net olarak göreceksiniz. Tamamen en kaliteli kakao meyvesinin çekirdeklerinin parçalanmasından oluşan, hiç bir aroma, renklendirici veya katkıya ihtiyaç dahi duymayan bu gurmelere layik güzellikle karşınızdayız

 

 

Organik ham kakao Parçaciklari (CRIOLLO)

Gluten

İlave Şeker

Koruyucu

İÇERMEZ

Alerjen

Renklendirici

Dolgu Maddesi

Organik Ham Kakao
  • Twitter Clean
  • Pinterest Clean Grey
  • Facebook Clean

Tüm hakları saklıdır, Güzel Gıda bir Güzel Ada Gıda markasıdır

 

www.guzelgida.com' da tanıtılmakta olan ürünlerin hiçbiri mevzuat gereğince internetten satışı mümkün olmayan tıbbi cihazlar veya ilaç niteliğinde değildir. Sitede ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince gıda ürünleriyle ilgili endikasyon veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılmamaktadır.

 

Ürünle ilgili daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için info@guzelgida.com 'a mail atabilirsiniz.