top of page

Daha Güzeline layiksiniz

HAKKIMIZDA

neden kinoa, chia tohumu, Matcha, BAdem Unu, Ham Kakao, Hindistan cevizi Yagi , Hindistan cevizi Unu, Maca, Hindistan cevizi rendesi, Hindistan cevizi kremasi ve Kakao Yagi

Güzel insanlar için güzel gıdalar

 

 

 

İnişli çıkışlı iş hayatı esnasında akıl sağlığını (tabi vücut sağlığını da) korumak için sporun güzel beslenme ile dengelenmesi gerektiğini düşünen, uygulayan, ve halinden memnun olan bir avuç gencin kurgulamış olduğu bir markadır.

Bu tanıtım sitesinde kendimizin yemediği, sevdiklerimize yedirmediğimiz hiç bir ürünü bulamazsınız. Bu kriterler içerisine GMO, Emulgatörler, Aromalar, Renklendiriciler, MSG, Koruyucular da girmektedir. Ama malesef yasak olduğundan dolayı bu bilgilerin birçoğunu ürün paketlerimize yazamıyor veya yazdıklarımızın üzerini kapamak zorunda kalıyoruz. Ayrıyeten tekrar belirtmemiz gerekiyor ki ürünlerimiz adımızdan da belli olduğu üzere "Gıda" ürünüdür; "ilaç", "destek ürünü", "cinsel ürün", "kozmetik" satışımız yoktur.

 

 

 

Ürün gamımızı halen geliştirmekle beraber şu anda satışını yaptığımız ürünler Organik Kinoa, Konvansiyonel Kinoa, Chia Tohumu, Organik Ham Kakao Tozu, Organik Kakao Yağı, Organik Hindistan Cevizi Yağı, Matcha, Organik Hindistan Cevizi Rendesi Maca,  Badem Unu , Hindistan Cevizi Kreması ve Organik Hindistan Cevizi Unu dur. 

Elimizdeki ürünlerle ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için satış sayfamızı ziyaret edebilir veya email atabilirsiniz

 

bottom of page